#1 2009-09-13 12:52:46

Marko

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-28
Posty: 7
Punktów :   

Korona Pogoń Stawiszyn - Polonia Kępno

Jak widać po ilości wpisów na forum zarząd strzelił sobie samobója.Kiedyś strona tętniąca życiem, skupiająca wielu fanów kopanej z południowej wielkopolski, dziś marazm i nuda.
Nawet wyniki pojawiają się prędzej na 90minut.pl. Oficjalna ? Chyba dla "leśnych , e tam nie będę obrażał Piłkarze grajcie swoje, w końcu kibice najważniejsi (czytaj nie dla zarządu)

Offline

 

#2 2009-09-13 17:51:07

kubica

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-22
Posty: 53
Punktów :   -3 

Re: Korona Pogoń Stawiszyn - Polonia Kępno

a dla mnie bucami są Ci co te strone odwiedzali a teraz nawet nie mają minuty na rejestracje na forum, które na pewno zdało by 100 razy lepszy egzamin niż stara anonimowa z brakiem kultury ksiega gości, wyniki?? przecież mamy relacje prawie ze online! wiec nie widze problemu,

a co do dzisiejszego meczu to cienko cienko, ciekawi mnie co jest nie tak niby gra dobra ale nie przekłada sie to na wynik...

Offline

 

#3 2009-09-13 18:02:27

bahama

Administrator

Skąd: Jarocin
Zarejestrowany: 2009-04-21
Posty: 20
Punktów :   
WWW

Re: Korona Pogoń Stawiszyn - Polonia Kępno

Wygląda, na to że główny cel Polonii w tym sezonie to... obrona przed spadkiem. szkoda, myślałem że z takimi piłkarzami jak Luberda i Fabiś to na czołówkę nas będzie stać.

Nie chciałbym najeżdżać na Kowalczyka już na początku sezonu, ale oglądjąc zespół Polonii w meczu z Sieroszewicami stwierdzam jednoznacznie, klubowi z Kępna potrzebny jest trener "twardej ręki".
Taki Wojtasiak ustawiłby to wszystko w kilka spotkań
Takie moje zdanie.

Offline

 

#4 2009-09-13 19:00:39

Polonia fans

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-22
Posty: 32

Re: Korona Pogoń Stawiszyn - Polonia Kępno

mielismy walczyc o awans a walczymy o utrzymanie:( obysmy nie spadli, a transfery tez okazały sie niewypałem nikodem, jakubczyk, podyma to nie wzmocnienie a raczej uzupełnienie kadry...Wzmocnieniem to mozna nazwac transfer Kozłowskiego albo Luberdy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl