Forum klubu Polonia Kępno

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

  • Index
  •  » Klub
  •  » Czy Poloni należały się pieniadzę za transfer Kowalczyka..??

#1 2010-06-18 16:22:19

oldkibic

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-18
Posty: 1
Punktów :   

Czy Poloni należały się pieniadzę za transfer Kowalczyka..??

Dzisiaj na jednym z portali internetowych pojawiła się informacja o tym że cześć pieniędzy za transfer Lewandowskiego do Borusii Dortmund dostanie warszawska Legia.. Chodzi o cyt”    tzw. solidarity contrubution, który stanowi o tym, że przy transferach zagranicznych piłkarzy poniżej 23 roku życia maksymalnie pięć procent wartości transferu może zostać podzielone przez kluby, które miały wkład w wyszkolenie piłkarza”.
   Od razu pomyślałem wtedy o Marcinie Kowalczyku, w którego wyszkolenie wkład także miała Kępińska Polonia. Postanowiłem sprawdzić czy transfer Marcina do FK Dynamo Moskwa odbył się przed skończeniem 23 roku życia Kowalczyka. Jak podaje Wilkipedia, transfer ten został sfinalizowany w lutym 2008 roku. Marcin Kowalczyk urodzony w Kwietniu 1985 roku miał wtedy 22 lata. Transfer ten opowiewał o sumę 800 tysięcy Euro !!!
   A wieć nasuwa się tu pytanie czy na tym transferze powinna także wzbogacić się Kępińska Polonia. A  może pieniądze takie wpłynęły, tylko ja po prostu przegapiłem ten fakt.. Czy może ktoś z was forumowicze pamięta coś na ten temat? A może zarząd Klubu odpowie mi na te pytanie? Liczę na odpowiedzi zainteresowanych osób..

Ostatnio edytowany przez oldkibic (2010-06-18 16:26:51)

Offline

 

#2 2010-06-18 16:26:42

catenaccio

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-18
Posty: 1
Punktów :   

Re: Czy Poloni należały się pieniadzę za transfer Kowalczyka..??

trafna uwaga również jestem zainteresowany... czekam na odpowiedź

Offline

 
  • Index
  •  » Klub
  •  » Czy Poloni należały się pieniadzę za transfer Kowalczyka..??

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plzmniejszanie zdjęć Łeba campingi zaproszenia-na-komunie-dla-chlopca.eu